קורס הלחמת ריסים

קורס / עיצוב ריסים / קורס הלחמת ריסים

  מתעניינת לגבי קורס?
  השאירי פרטים או התקשרי:
  077-804-0800

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  הלחמת ריסים או בשמה השני – שזירת ריסים זו טכניקה המחברת תוספות של סיבים חצי קבועים לריסים הטבעיים שלך, כל זה כדי ליצור מראה מלא, כהה ויפה יותר לריסים. כל תוספת מחוברת לכל ריס בנפרד (תוספת אחת לכל ריס) על ידי שימוש בדבק חצי קבוע. החומרים משתנים בהתאם לכל מכון טיפולי, אבל לרוב תוספות להלחמת ריסים מיוצרות מחומרים סינטטיים. ניתן למצוא מגוון רחב של תוספות ריסים, באורכים שונים, ברמות סלסול שונות כדי שיהיה ניתן לבצע התאמה מושלמת ללקוחה.

  YouTube video

  מה לומדים בקורס הלחמת ריסים

  ראשית כל לומדים את כל הצד העיוני של הלחמת ריסים, הסברים וטכניקות נפוצות ליישום השיטה. לאחר מכן לומדים על אופן העבודה: היכרות עם כל המוצרים, הכנה נכונה של סביבת העבודה, כיצד לשמור על היגיינה ועל בטיחות הלקוחות ועוד. כמו כן לומדים כיצד נדרש לטפל בריסים רזים ודלילים וכיצד נכון לטפל בלקוחות עם עיניים רגישות. 

  בחלק המעשי מתרגלים את יישום התוספות על כל ריס בנפרד, נעזרים במודליסטיות כדי להתאמן על הטכניקות השונות. אחד הדברים החשובים בקורס הוא ללמוד כיצד להתאים את הריסים למבנה העיניים והפנים של כל לקוחה, איך ניתן להדגיש ולמלא את הריסים בצורה נכונה, וכמובן איך לגרום למטופלת להרגיש הכי בנוח שבעולם.

  למי הקורס מתאים

  קורס הלחמת ריסים מתאים לכל אחת שאוהבת את עולם הריסים והגבות. הקורס מתאים למתחילות וכמו כן גם לקוסמטיקאיות, טכנאי ציפורניים, מאפרות וכל מי שעוסקת או מעוניינת לעסוק במקצועות היופי.

  איזה תעודה מקבלים

  לאחר השלמת הקורס, תקבלי תעודת הסמכה המכירה בהישגים שביצעת במהלך הקורס. התעודה מצוינת לתמיכה בקבלה ללימודים נוספים ומציאת מקום עבודה בתחום. בעזרת התעודה תוכלי לספק טיפולים מקצועיים ללקוחות ולחברים. חשוב לזכור לבצע בצורה מדוקדקת את אשר למדת בקורס ותמיד להקפיד על צורת עבודה נכונה.

  מהן האפשרויות לאחר סיום הקורס

  תחום הלחמת הריסים צובר פופולאריות אדירה והפך בשנים האחרונות לטרנד מוביל בתחום מקצועות היופי. המון נשים בוחרות בהלחמת ריסים משום שזה נותן להם פתרון מהיר ומרשים אשר חוסך מהן שימוש במסקרה ואיפור יומיומי. וכמובן הלחמת ריסים מציע פתרון מדהים לנשים אשר סובלות מריסים דלילים או ריסים קצרים.

  בעזרת ההכשרה שתקבלי בקורס תוכלי להציע טיפולים מקצועיים של הלחמת ריסים. התחום מייצר לקוחות קבועים שחוזרים לטיפול באופן קבוע, לרוב התחזוק של הלחמת ריסים דורש ביקור של בין כל שבועיים לשלושה. לאחר שמטופלת מתנסה בהלחמת ריסים, לרוב היא תתמכר למראה ולנוחות ותמשיך לחזור באופן קבוע.

  איך מבצעים הלחמת ריסים?

  YouTube video

  תוספות הריסים מיושמות באופן מדוקדק אחת אחת (לרוב בין 80 ל- 140 לכל עין) מודבקות בעזרת דבק ייעודי חצי קבוע שלא גורם לגירויים ונזקים לריסים הטבעיים. התוספת מודבקת אך ורק לריס עצמו ולא ישירות לעור.

  תהליך הטיפול מתבצע באופן הבא:

  החלטה לגבי אורך ורמת הסלסול של הריסים

  לפני שמתחילים בתהליך הלחמת הריסים המטפלת והלקוחה מחליטות ביחד על המראה שאליו מכוונים את הטיפול. לפני בחירת הלקוחה מחליטים על סוג התוספות שבהן תתבצע ההלחמה, הגודל האורך, החומר, ורמת הסלסול. לאחר מכן אפשר להתחיל בתהליך.

  יישום נייר הדבק וג'ל העיניים

  במשך כל התהליך העיניים של הלקוחה עצומות, וזה לרוב לוקח משהו בין שעה לשעתיים עד סיום הטיפול, בהתאם כמובן לכמות התוספות שצריך להלחים. כדי להכין בצורה נכונה לפני תהליך היישום, המטפלת שמה בריסים התחתונים ג'ל עיניים כדי לשמור שהריסים התחתונים לא יפריעו וכדי ליצור סביבת עבודה נוחה לתהליך הלחמת הריסים. על הג'ל שמים נייר דבק שישמור על הריסים התחתונים יציבים, זהו תהליך לא כואב והוא אינו פוגע בריסים לאחר מכן.

  יישום הלחמת הריסים

  בעזרת פינצטה, טובלים את הקצה של כל תוספת בתוך הדבק הייעודי ואז מדביקים אותו לכל ריס בנפרד. ברוב המקרים בכל ריס תודבק רק תוספת אחת, אבל ישנם מקרים שהלקוחה תהיה מעוניינת להשיג מראה מלא יותר עם יותר ווליום של הריסים, שם נדרש ליישם יותר מתוספת אחת לכל ריס.

  הלחמת הריסים אינה כואבת, למרות שיכולה להיווצר תחושה לא נעימה בזמן שישנה פינצטה כל כך קרובה לעין לאורך זמן לא קצר.

  ייבוש התוספות

  הדבק מתייבש באופן מהיר מאוד, אבל לרוב הלקוחה תתבקש לחכות במשך של 10 דקות לפחות לאחר שהתהליך כולו הושלם. כמו כן ניתן להשתמש במאוורר קטן המכוון ישירות לריסים, כדי לזרז את תהליך הייבוש של הלחמת הריסים, במהלך כל הזמן הזה העיניים של המטופלת נשארות סגורות.

  הסרת נייר הדבק והג'ל

  לאחר שהלחמת הריסים הושלמה והתוספות התייבשו לחלוטין, מסירים את נייר הדבק ואת הג'ל שנמצא מתחת לעיניים, תהליך זה אינו כואב והוא אינו מזיק לעיניים או לריסים. לאחר ההסרה לרוב תתבצע סירוק של הריסים עם מברשת ייעודית, ולאחר מכן הלקוחה תתבקש למצמץ בזהירות ולאט, והינה! ריסים מושלמות.

  אודות כותב המאמר

  התוכן באתר האושר שבמקצוע נכתב על ידי כותבי תוכן וחובבי תחום מקצועות היופי. כל זאת במטרה להביא את המידע המדויק והמעודכן ביותר, כדי לסייע לך בבחירת הקורס המתאים ביותר. אם את רוצה לשמוע עוד עלינו היכנסי לעמוד האודות שלנו. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

  קורסים למקצועות היופי