קורס מניקור

כפות הידיים שלנו חשופות ברובו המכריע של הזמן לחום, קור, שמש, לחות, רוח וגורמים רבים נוספים המשפיעים על המראה שלהן. בנוסף, כפות הידיים מהוות גם ככרטיס הביקור שלנו, המאפשר לכל מי שמתבונן בהן להסיק מסקנות לגבי תחום העיסוק שלנו, רמת הטיפוח שלנו ואפילו לשער את מצבנו הכלכלי. אלו הן רק חלק מהסיבות שהפכו את טיפולי המניקור, טיפולים המתמחים בכפות הידיים, בציפורניים ובעור שסביבן, למבוקשים במיוחד על ידי נשים וגברים בארץ ובעולם. כפות ידיים שאינן מטופלות יהיו, כך ניתן לשער, מחוספסות, לא נעימות למגע ובעלות מראה בלתי מושך, בעוד כפות ידיים מטופלות יעשו על המתבונן בהן או על מי שנוגע בהן רושם שונה לחלוטין. 

אם את רואה את עתידך כמטפלת מניקור מקצועי, העובדת במקצוע מבוקש ומכניס במכון, ברשת ואולי אפילו בעסק משלך, את מוזמנת לקחת את עתידך בידיים ולהצטרף אל קורס מניקור מקצועי. 


קורס מניקור הוא הדרך היחידה שלך להפוך למקצוענית בתחום. למעשה, אם לא תהיי בוגרת של קורס מניקור, לא תוכלי להתקבל לעבודה במכונים פרטיים או ברשתות היופי הגדולות היות ותעודת סיום של קורס מניקור היא אחת מדרישות הקבלה הבסיסיות שלהם. 

כמי שלא סיימה קורס מניקור, יהיה לך קשה, עד בלתי אפשרי לגייס לקוחות לטיפולים פרטיים. לעומת זאת, תעודת סיום של קורס מניקור בבית ספר, מכללה או מכון מקצועיים, תאפשר לך להתחיל לעבוד מיד עם סיומו של הקורס.

במסגרת קורס מניקור בבית הספר לקוסמטיקה Happy Hour Professional, תרכשי את כל הידע המעשי והתיאורטי שיאפשר לך להשתלב באופן מיידי באחד המקצועות המהנים, המבוקשים והרווחיים ביותר בתחום היופי. שעות הלימוד של הקורס מחולקות בין לימודים תיאורטיים ומעשיים בנושאים כמו מבנה הציפורניים והעור בכף היד, הפיסיולוגיה והביולוגיה של כף היד, אבחון של בעיות ומצבים רפואיים שונים בכף היד, שיוף נכון של הציפורניים, כללי בטיחות בעבודה, שיטות עיסוי שונות ואף דרכים לשיווק, מכירות וניהול קריירה בעולם היופי. 


קורס מניקור בבית הספר לקוסמטיקה Happy Hour Professional, הוא קורס מקצועי ומקיף אשר יאפשר לך לבלוט על פני בוגרות קורס מניקור בבתי ספר אחרים ולמצוא בקלות את דרכך המקצועית, כמטפלת מניקור עצמאית או כשכירה של אחת מרשתות היופי המובילות. הבטיחי לעצמך עתיד יפה בעולם היופי והצטרפי אל קורס מניקור בבית הספר לקוסמטיקה Happy Hour Professional. 


אז למה את מחכה? הצטרפי עוד היום אל קורס מניקור בבית הספר לקוסמטיקה הפי האואר, קורס מניקור עם יתרונות שאת חייבת לקחת בשתי ידיים.