קורס איפור קבוע

בעשור האחרון חווינו מהפכה בתחום הקוסמטיקה- קפיצות מדרגה טכנולוגיות המאפשרות לכל אחת ואחד להראות טוב יותר בשגרה באמצעות טיפולים פשוטים המשפרים את המראה ללא ניתוחים מיותרים.
היכולת לעבור יום שלם בלי לתקן את האיפור או להתעסק עם מראה השיער הפכו את שגרת החיים לנוחה בהרבה ושיפרו את חייהן של המון נשים.
כמו כן ההתקדמות הטכנולוגית הזו יצרה את טרנד האיפור הקבוע שהפך לחלק משגרת הטיפוח ובעקבותיו - קורס איפור קבוע שהפך לקורס מבוקש ונחוץ היות והמקצוע הפך למבוקש ביותר בתחום האסתטיקה. בלימודי קורס איפור קבוע תקבלי הכשרה מקיפה ומעמיקה של התחום ותוכלי להתחיל לטפל מיד בסיום הקורס
הביקוש לקורס כמו קורס איפור בקרב התלמידות רב והפך להיות חלק בלתי נפרד מתוך מכלול לימודי היופי והאסתטיקה, כך שהיום זהו כלי שרצוי שכל קוסמטיקאית או מטפלת ידעו לעבוד איתו.
איפור קבוע יעזור להדגיש את מראה הפנים, לעצב ולמלא את הגבות, להוסיף חושניות, לשפר שפתיים ולהתמודד בהצלחה עם קרחות ותופעת דלילות בשיער- באמצעות הוספת נפח למראה.
בקורס כמו קורס איפור הסטודנטיות ילמדו להתאים את הטכניקה לסוג וגוון העור של המטופל, ירכשו ידע ומיומנות בשימוש במכשירים. בנוסף בקורס כמו קורס איפור הסטודנטיות ילמדו את סודות המקצוע, היסודות, את הטכנולוגיות החדישות ביותר וגם דרכי התמודדות עם הנזקים שעלולים להיווצר מטיפול שבוצע בעבר ודרכים לתקנו.
כמו בשאר הקורסים באקדמיית Happy Hour התלמידות יקבלו ערכת לימודים הכוללת בתוכה את החומרים הראשוניים להתחלת העבודה באיפור קבוע

משך הקורס:

60 שעות אקדמיות.
15 מפגשים שבועיים.
כל מפגש 4 שעות לימוד.
מסלול בוקר / ערב.
נושאי הקורס :

 •  -הכרה והיסטוריה של עולם האיפור הקבוע.

  - דרמטולוגיה.

  - תופעות ומחלות עור – מותר ואסור באיפור קבוע.

  - סוגי מכשירים ומחטים.

  - היגיינה וסטרילזציה.

  - הרכב צבעים – סוגים, ערבוב, יציבות.

  - עיצוב גבות.

  - תיחום שפתיים.

  - הדגשת קווי עיניים.

  - תרגול מעשי ושימוש בסרטי וידאו.

  - תרגול מעשי בשילוב של דוגמניות.

להרשמה חייגו עכשיו 03-7742555 או השאירו פרטים :
* שם מלא 
* דוא"ל   
* טלפון 
* נושא