שיתוף הפעולה עם לוריאל

אקדמיית Happy Hour Professional צמחה מתוך רשת מכוני הקוסמטיקה המובילה Happy Hour לה שלושה סניפים - שניים מתוכם בתל אביב והשלישי בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה.
הרשת מציעה ללקוחותיה מגוון טיפולי אסתטיקה כגון מניקור ופדיקור רפואי, בניית ציפורנים, טיפולי פנים, שעוות ועוד.  
 
בתקופה האחרונה רשת Happy Hour רשמה הישג והקימה ליין מוצרים משל עצמה תחת המותג Essential המכיל שמנים אתרים טהורים, ויטמינים ומינרלים עשירים. בין מוצרי הסדרה ניתן למצוא ליין מוצרי פנים, Skin Care, ומלחי אמבט עשירים.  
 
הישג נוסף ומיוחד של הרשת הוא שיתוף פעולה יוצא דופן עם חברת L'Oréal ישראל במסגרתו מוצרי L'Oréal Professional משולבים באופן מלא בסניפים, דבר המעניק ללקוחותינו את האיכות הגבוהה ביותר שניתן להשיג כיום בעולם.
כחלק מאותו שיתוף פעולה עם L'Oréal ומתוך תחושה משותפת כי יש להעלות את רמת לימודי היופי והאסתטיקה בישראל פתחנו את אקדמיית Happy Hour Professional, העומדת בסטנדרטים בינלאומיים ותלמד את התחום ברמה הגבוהה ביותר תחת פיקוח צמוד.
עבורנו, הייתה זו התפתחות טבעית מתוך הרשת שמכירה את השוק ״מהרגליים״ יום יום במשך שנים ומבינה את הדרישות והצרכים של הלקוחות, את הידע רב הערך הזה אנו משלבים בניהול האקדמיה ובבניית מערך הקורסים.
 
האקדמיה נמצאת בלב תל אביב השוקקת כחלק ממתחם L'Oréal Academy ששם את תל אביב על המפה לצד בירות אופנה נוספות כגון טוקיו, פריז, מילאנו וניו יורק ועומד בתקנים של L'Oréal העולמית.
חומרי הלימוד הם ברמה הגבוהה ביותר- essie, המותג המוביל בתחום הציפורניים מבית לוריאל, נמצא באקדמיה בנוכחות משמעותית עם כיתות essie מיוחדות המאובזרות בכל טוב ובטכנולוגיה החדישה הקיימת כיום בשוק העולמי.
 
כשהחברה המובילה ביותר בתחום הקוסמטיקה בעולם L'Oréal פוגשת את החברה המובילה בתחום טיפולי היופי והאסתטיקה בישראל Happy Hour, רק טוב יכול לצאת. בואו להתרשם ולחוות את החוויה הבינלאומית שHappy Hour Professional מציעה, קבעי עוד היום פגישת היכרות עם אחת היועצות שלנו, ללא התחייבות. 03-7742555