קורס בניית ציפורניים

אם את מעוניינת לעסוק במקצוע מהנה ומכניס בתחום היופי, בניית ציפורניים, היא ללא ספק אחת הבחירות הטובות ביותר אותן תוכלי לעשות. הביקוש לטכנאיות בניית ציפורניים הולך וגובר עם השנים לכן לבעלת מקצוע איכותית, לא תהיה בעיה למצוא עבודה כטכנאית ציפורניים במכון או ברשת, ואף להקים עסק עצמאי משל עצמה. 

הצעד הראשון בדרך לכך, יהיה כמובן קורס בניית ציפורניים. קורס בניית ציפורניים הוא קורס המכסה את כל הנושאים הכרוכים בבניית ציפורניים. קורס אשר הבוגרות שלו יוכלו לעבוד בתחום מיד בסיומו. קורס בניית ציפורניים בבית הספר לקוסמטיקה הפי האוור, נועד להעניק לבוגרות ידע תיאורטי ומעשי עשיר בטכניקות השונות. המקובלות כיום לבניית ציפורניים. 


בניית ציפורניים היא תהליך בו מדביקים רכיבים פלסטיים ייחודיים על גבי הציפורניים הקיימות ולאחר מכן, מעצבים את הציפורניים על פי דרישות הלקוחה. בשנים האחרונות גברה מאוד המודעות למראה הציפורניים, כחלק ממראה מטופח של כפות הידיים. נשים רבות אשר מתקשות, מסיבות שונות, לגדל ציפורניים טבעיות, פונות אל טכנאיות המתמחות בבניית ציפורניים על מנת לקבל טיפול מתאים. שתי השיטות המקובלות ביותר בבניית ציפורניים הן השיטה האקרילית ושיטת הטבילה. בשיטה האקרילית, נמרחת על הציפורניים הטבעיות לאחר שיוף מקצועי, תערובת ייחודית של נוזל ואבקת אקריל. לאחר מריחת התערובת והתייבשותה משייפת הטכנאית את הציפורן, מחליקה את התערובת ויוצרת ציפורן חלקה ומבריקה, אשר עליה ניתן למרוח לק וקישוטים על פי טעמה ורצונותיה של הלקוחה. שיטת הטבילה מבוססת על טבילה של הציפורניים בדבק ייחודי ובאבקת אקריל ליצירה של ציפורן חזקה ויפה. 


קורס בניית ציפורניים בהפי האוור כולל את הכרת כל סוגי הציפורניים, הדבקת אקריל, טבילה ועוד. בוגרות קורס בניית ציפורניים ידעו כצד להדביק ציפורניים, למרוח לקה, לעבוד עם המכשור המתקדם ביותר בענף, לעבוד עם ג'ל, לקשט ציפורניים, לזהות פטריות ונגעים בעור ועוד. 

בסיומו של קורס בניית ציפורניים בהפי האוור, ייהנו הבוגרות לא רק מתעודה מקצועית, אלא גם מידע נרחב בטכניקות מגוונות ומביטחון מקצועי - פועל יוצא מהעובדה שהן בוגרות קורס בניית ציפורניים מקיף, מתקדם ואיכותי. 


קורס בניית ציפורניים הוא אם כן, אחת הדרכים היעילות והבטוחות ביותר להתחיל קריירה בתחום היופי והטיפוח. אם את שוקלת לקחת קורס בניית ציפורניים, את מוזמנת לברר פרטים נוספים אודות קורס בניית ציפורניים בבתי הספר לקוסמטיקה הפי האואר, קורס מקצועי ומקיף שיעניק לך את כל הידע לו תזדקקי, על מנת להתחיל לעבוד מיד כטכנאית בניית ציפורניים.