אודות

אם הגעת אלינו, כנראה שאת מוכנה לצאת לדרך חדשה ולרכוש לעצמך מקצוע מבוקש.

אנו שמחים לפתוח בפניך דלת לעולם של הזדמנויות ומעל לכל למסלול קריירה שיאפשר לך הנאה, סיפוק וצמיחה לצד עצמאות כלכלית- בדיוק כפי שתמיד חלמת.

Happy Hour Professional הינה האקדמיה היחידה בארץ למקצועות היופי והאסתטיקה הפועלת בשיתוף פעולה מלא עם חברה בינלאומית כ L'Oréal

.

שיתוף פעולה זה צמח מתוך מערכת יחסים איתנה וארוכת טווח שהחלה במסגרת רשת מכוני היופי Happy hour ומיתרגם כיום לפיתוחו של מרכז הכשרה שעומד בסטנדרטים בינלאומיים ומוציא אל השוק בעלות מקצוע בעלות ידע וכישורים מהגבוהים בענף.

האקדמיה ממוקמת בלב תל אביב במתחם L'Oréal Academy החדש שנבנה על ידי L'Oréal ישראל תוך הקפדה על הסטנדרטים הבינלאומיים של חברת L'Oréal העולמית ושם את תל אביב על המפה לצד שאר בירות האופנה בעולם כגון מילאנו, טוקיו, פריז וניו יורק.


מסלולי ההכשרה באקדמייה פותחו על בסיס הניסיון רב השנים ברשת Happy hour המפעילה מספר מכוני יופי במרכז הארץ ובהתאם לדרישות השוק הישראלי והביקושים שהוא מציב לבעלות המקצוע.

תכניות הקורסים נבנו בשיתוף עם טובי המורים ועל סמך היכרות עם שיטות עבודה הנהוגות בארץ לצד דרישות של משרד העבודה וכמובן, לצד פיתוחים טכנולוגיים שמשנים את פני הענף תדירות.

בנוסף למסלולי ההכשרה, הוספנו לתכנית הלימודים  סדנאות בעלות אוריינטציה שיווקית, מתוך הבנה שניהול עסק מצליח מצריך כלים נוספים מעבר לרכישת המקצוע עצמו וחשוב לנו להוציא אל השטח בוגרות עם ארגז כלים עשיר ומגוון.

בוגרות האקדמיה שלנו מקבלות תעודת גמר של Happy hour professional ו - L'Oréal ישראל וכן תינתן להן אפשרות להשתלב בתעסוקה ברשת Happy Hour המצליחה.

יועצות הלימודים שלנו, בעלות מקצוע בעצמן שוותיקות בשוק הטיפוח והיופי בארץ ישמחו לספק לך מידע על מגוון הקורסים, וכן להתאים לך סדנאות משלימות אם את כבר עוסקת בתחום מספר שנים.

תמהיל הקורסים הרחב מאפשר גם לבעלות מקצוע וותיקות הרחבה של ארגז הכלים ויצירת יתרון יחסי על פני המתחרות.

התקשרי עוד היום וקבעי פגישת יעוץ ללא התחייבות – בטלפון 03-7742555